EN

Kathmandu 2012

08 Września 2012   |   Kategoria:Pobyt

   |   Read in English    |   czytaj po polsku

22 października 2012 r. wylatuje z Wrocławia i Warszawy do Nepalu grupa polskich lekarzy i terapeutów aby odbyć miesięczną praktykę z akupunktury i diagnostyki chińskiej w Benchen Free Clinic w Kathmandu. Mam przyjemność być jednym z tych terapeutów i jestem szczęśliwy z  możliwości pracy na rzecz społeczności z Nepalu i Tybetu.   Niezwykle  interesujące  jest studiowanie u  boku znakomitego praktyka i nauczyciela Tradycyjnej Medycyny Chińskiej Matthiasa Hunecke z Instytutu Avicenny Francja i Niemcy.  Podobno pracy w Darmowej Klinice Benczen jest dużo i czasu tutaj nikt nie liczy, to jednak w wolnych chwilach chciałbym bliżej przyjrzeć się ludziom, ich codziennemu życiu i tutejszym obrzędom. Może będę miał szczęście uczestniczyć w medytacjach w Klasztorze Benczen? Może uda się zwiedzić ciekawe miejsca w Kathmandu? Wszystkich zainteresowanych zapraszam do śledzenia ciekawych myślę relacji i zdjęć już niebawem, a więc cdn... :)

The Kathmandu 2012

On 22 October 2012 from Warsaw and Wroclaw in Poland a group of Polish doctors and therapists fly to Nepal. So that to work and to study the acupuncture and Chinese medicine in Free Clinic in Kathmandu. I have  pleasure to go with my friends and I am happy for I will be able to work for local community of both native Nepalese and Tibetan refugees. An uncommon person is Matthias Hunecke from Avicenna Institut Gremany, who is a practicioner and teacher of Traditional Chinese Medicine. Studying and work with him is very interesting and fascinating.  There is very much work in the Benchen Free Clinic and no-one counts time. After all I would like to see  people, their lives,  rites. Maybe I will be able to meditate in Benchen Monastery? Everybody who are interested I invite to read my account soon, to be continued … .

I recommend

Skomentuj wpis

*
*

* - Pola wymagane

Autor:bosonogi terapeuta | 2012-10-24 19:49:21

Witam. W drodze do Kathmandu spotkałem trzy polskie grupy z Jeleniej Góry z Zielonej Góry i z Gliwic którzy zamierzają uprawiać trekking wysokogórski. Jest spory ruch w tutejszych górach bo nawet nasz przewodnik z klasztoru jest zajęty.Dziękuję za sugestię i może skorzystam:) Pozdrawiam.

Autor:Marcin Tadeusiak | 2012-10-24 18:47:05

Warto zrobić przy okazji trekking. Wystarczy zabrać namioty i jaki. Nawet najpopularniejsze trasy są wolne od turystów a spotkani ludzie są prawdziwi i ciekawi świata. Pozdrawiam i czekam na relacje

Autor:bosonogi terapeuta | 2012-10-18 23:06:57

Witam i dziękuję za życzenia. Do usłyszenia z Kathmandu już niebawem:)

Autor:Emil Kędrek | 2012-10-17 23:14:01

Życzę wszelkiej pomyślności! Czekamy na relacje z wyprawy.. Om Mani Padme Hum
© 2009 Naturoterapia Wrocław, Adrian Lewandowski
Gabinet Masażu i Refleksoterapii "Naturoterapia" we Wrocławiu
Realizacja: Hotel NETWORK
Powered by: CMS dla hoteli