EN

Podarunek z Polski dla Benchen Free Clinic

15 Listopada 2012   |   Kategoria:Pobyt, Zajęcia i nauka, Inne

   |   Read in English    |   czytaj po polsku

Ten wpis  zacznę od razu od miłej i radosnej informacji. Któż by się nie cieszył  kiedy dostaje upragniony prezent?:) Tym razem radość była szczera i wzruszająca, były uściski i podziękowania!

Tak, miło mi poinformować, że renomowany i znany producent stołów do masażu z Polski, a dokładnie Firma Habys z Jasła podarowała dla Benchen Free Clinic w Kathmandu  stół do masażu!  Właśnie wczoraj przekazałem stół Firmy Habys do rąk własnych Mistrzowi  Matthias Hunecke na potrzeby działalności jego kliniki. To czerwony stół, na którym od trzech tygodni wykonuję masaże i  który możecie oglądać  na wcześniejszych  wpisach. Składany stól z linii UltraLight, najnowszy produkt Firmy Habys, lekki i solidny stół w kolorze czerwonym. W tutejszych warunkach kiedy masuję w klinice i w pokojach prywatnych stół okazał się prezentem trafionym w przysłowiową dziesiątkę.  


Dziś na moim, a raczej już kliniki czerwonym stole masowałem wyższego duchownego tutejszego klasztoru. Świta, która obserwowała mnie przy rozkładaniu stołu, była zaskoczona co wyczarowałem na ich oczach z brązowego pokrowca, podchodzili, oglądali i dotykali stołu. Jeden z nich powiedział „ … w Nepalu takiego stołu się nie dostanie…”. Naprawdę miło jest sprawiać radość i ofiarować  pomoc ludziom tak potrzebującym i wdzięcznym jak tutejsza społeczność  klasztoru. A przypomnę, że Klasztor Benchen pomaga biedniejszym Nepalczykom, utrzymuje administrację Free Clinic, wychowuje i kształci dzieci z najbiedniejszych rodzin, pomaga osiadłym w Kathmandu uchodźcom tybetańskim.  Klasztor Benczen utrzymuje się z fundacji i wpłat osób prywatnych. 

Zostałem upoważniony przez Mistrza TCM Matthias Hunecke do przekazania za pośrednictwem mojego blogu podziękowania i szczerej wdzięczności za podarowany klinice stół wszystkim pracownikom Firmy Habys, a przede wszystkim Prezesowi Firmy Habys, Panu Emilowi Kędrek. Ja od siebie również serdecznie dziękuję i Wszystkim Pracownikom Firmy Habys  przesyłam z nepalskim  pozdrowieniem,  namasteee:)

English version soon :)

Skomentuj wpis

*
*

* - Pola wymagane

Autor:bosonogi terapeuta | 2012-11-20 19:41:32

Dziękuję za wszystkie komentarze :)

Autor:Monika.M. | 2012-11-20 19:10:49

gratuluje podróży i odwagi na taki wyjazdprawdziwy pasjonat z Ciebie jestem dumna z Ciebie:) pozdrawiam

Autor:bosonogi terapeuta | 2012-11-19 20:29:59

Dzięki Marta:) to pytanie zadało mi już parę osób w Benchen i pytają czy przyjadę za rok. Więc napisze o tym więcej w kolejnym wpisie o klinice. Hej:)

Autor:Emil Kędrek | 2012-11-19 17:34:38

Namastee. Cieszę się że mogliśmy zrobić coś dobrego dla kliniki i dla Pana misji Panie Adrianie. Myślę że podziękowania należą się przede wszystkim Panu. Szczęśliwego powrotu do domu i wszelkiej pomyślności życzymy!

Autor:Marta Niziol | 2012-11-18 09:18:05

Świetny pomysł - mnisi będą się wzajemnie poddawać masazom czy będziesz przybywał do nich od czasu do czasu?

Autor:Mateusz | 2012-11-18 07:19:19

Brawo bosonogi dobra inicjatywa z twojej strony.

Autor:bosonogi terapeuta | 2012-11-17 04:19:29

wydawałoby się mały gest a jaka duża radość:)

Autor:Marta Becmer | 2012-11-16 22:04:19

uścisk dłoni - bezcenny
© 2009 Naturoterapia Wrocław, Adrian Lewandowski
Gabinet Masażu i Refleksoterapii "Naturoterapia" we Wrocławiu
Realizacja: Hotel NETWORK
Powered by: CMS dla hoteli